Kontaktformulär

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Information

Kraftledning är din partner i byggprojekt med energi- inriktning. Vår verksamhet finns i Stockholm men jobbar över hela landet.

Kraftledning AB
Orgnr: 556733-3629

VD: Håkan Karlsson

Faktureringsadress
Kraftledning AB
Letstigen 34
128 48 Bagarmossen

Tel: +46 76-130 80 00
E-post: info@kraftledning.com

Karta till vårt kontor

Våra medarbetare

Håkan KarlssonVD
Mobil: 076-130 80 00
E-post: hakan@kraftledning.com
Skype: hk-kraftledning
Jens KittelBygg/Projektedning
Mobil: 070-776 19 17
E-post: jens@kraftledning.com
Skype: jk-kraftledning
Maria KarlssonAdministration
Mobil: 076-130 80 05
E-post: maria@kraftledning.com
Skype: mk-kraftledning
Marcus LarssonKonsult logistik och lagerhållning
Mobil: 076-130 88 90
E-post: marcus@kraftledning.com
Michelle SvantessonKonsult reception
Mobil: 076-130 80 03
E-post: michelle@kraftledning.com
Tore BengtssonBygg/Projektedning
Mobil: 070-534 15 34
E-post: tore.bengtsson@kraftledning.com
Liza ZimmermanKonstruktion
Mobil: 076-130 80 01
E-post: liza@kraftledning.com
Skype: lz-kraftledning
Tadeusz KubiczekMontage
Mobil: 076-217 86 73
E-post: tadek@kraftledning.com
Hannah NilssonKonsult projektadministration
Mobil: 076-130 80 07
E-post: hannah@kraftledning.com